baner_prelegenci.png
MarcinJastrzebski.jpg

MARCIN JASTRZĘBSKI

Założyciel studia NEBULA-Grafika zawodowo związany z grafiką 3d od 1997 roku. W swojej pracy zawsze łączy pasję do grafiki oraz fotografii i wyzwania jakie stawiają komercyjne projekty. W swoich najważniejszych realizacjach kładzie nacisk na nowatorskie elementy i wykorzystanie nowych możliwości silników renderujących. Jego prace były wielokrotnie nominowane oraz nagradzane w konkursach i forach z dziedziny grafiki 3d. Obecnie poza szyldem NEBULA-Grafika pracuje jako freelancer dla klientów z różnych stron świata pod nazwą REALPOLYGONS.
 

 
BartoszDomiczek.jpg

BARTOSZ DOMICZEK

Bartosz Domiczek jest właścicielem małego studia, które działa pod jego nazwiskiem i specjalizuje się w wizualizacji architektonicznej oraz wsparciu klientów w procesie projektowania. Z wykształcenia architekt, w trakcie swojej kariery miał styczność z różnymi odnogami branży, począwszy od reklamy, a skończywszy na produkcji filmowej. Ostatecznie postanowił skupić swoje działania na styku wizualizacji 3d i wyuczonego zawodu, a szeroko pojętą eksplorację różnych aspektów grafiki komputerowej realizować jako osobiste hobby.

RafalBarnas.jpg

RAFAŁ BARNAŚ

Architekt, wizualizator, filmowiec, muzyk, kabareciarz, założyciel i lider pracowni Unique Vision Studio, której głównym polem działania jest przestrzeń identyfikacji wizualnej architektury. Twórca wizualizacji i animacji architektonicznych, filmów krótkometrażowych i wszelkich artystycznych form audio wizualnych. W 2012 roku nominowany w ramach 3d Awards w kategorii Best Image. W 2016 roku zdobył pierwszą nagrodę CG Architect 3d Awards w kategorii Best Film ( Commissioned ). Unikatowy styl zawdzięcza głębokiej postprodukcji z kreatywnym wykorzystaniem technik matte painting, 2d+, fotografii, filmu.

 
MirekKaczynski.jpg

MIREK KACZYŃSKI

Założyciel OMI Media House, agencji kreatywnej powstałej ze studia produkcji filmowej i cyfrowych efektów specjalnych oraz wizualizacji 3d. Ponad 10 lat w branży pozwala mu czuć się pewnie w każdej sytuacji biznesowej i produkcyjnej. Doskonale zna możliwości i wymagania współczesnej reklamy oraz oczekiwania klientów. Kieruje się zasadą "Szyjemy na miarę. Nie akceptujemy rutyny ani chodzenia na skróty." Pasjonat, grafik, producent - człowiek orkiestra. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień.
 

 
PiotrKalinowski.jpg

PIOTR KALINOWSKI

Wielokrotnie nagradzany architekt wnętrz, współpracujący z dużymi markami hotelarskimi począwszy od butikowych hoteli po wielkie pięciogwiazdkowe realizacje. Obecnie uruchamia nowe studio projektowe o nazwie MiXD jako CEO i Design Director. Ogromne doświadczenie, liczne projekty i realizacje pozwalają mu czuć się swobodnie w aktualnym, nowym projektowaniu wnętrz.
 

JoannaLassota.jpg

JOANNA LASSOTA

Adwokat i partner w kancelarii adwokackiej Lassota i Partnerzy. Specjalistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie szerokiego prawa własności intelektualnej. Ze wskazanego zakresu publikuje artykuły oraz prowadzi szkolenia.
 

MichalNowak.jpg

MICHAŁ NOWAK

Od ponad dekady współpracuje z klientami dla których najważniejsza jest jakość i efekt WOW. Odbył długą, ciekawą i różnorodną drogę zawodową, obecnie prowadzi własnego studio i poświęca się swoim największym pasją - architekturze i wizualizacji. Tworząc ilustracje, kładzie duży nacisk na klimat i unikatowy charakter swoich prezentacji, jednocześnie starając się znaleźć odpowiedni balans pomiędzy poezją, a realizmem.