PODSUMOWANIE BW3

BW3 to trzecie edycja ogólnopolskiej konferencji arch-wiz, która odbyło się 23 czerwca 2018 we Wrocławiu.

Na wydarzeniu wystąpiło siedmioro prelegentów. Tematyka poruszana na konferencji dotyczyła spraw czysto warsztatowych, artystycznych jak również okołobiznesowych. Zorganizowany został również pierwszy panel dyskusyjny poświęcony tematowi finansów w naszym polskim świecie wizualizacji. Ponownie na konferencję przybył komplet publiczności i zebrało się 130 osób z całej Polski. Nowe kontakty, ciekawe relacje oraz ogrom wiedzy i inspiracji do codziennej pracy, to tylko część wartości tego wydarzenia.

Wszystkich, którzy nie dotarli na BW3 zapraszamy do obejrzenia skrótowego filmu ze spotkania oraz zapoznania się z prezentacjami gości.
 

 

Najciekawsze fragmenty wystąpień zostaną opublikowane niebawem. Obecnie jeszcze nad tym pracujemy.
Jeśli chcesz być na bieżąco i nie chcesz przegapić tych materiałów dołącz do naszej grupy Biznes Wizualizacji.

 

Przeszliście samych siebie!
Fenomenalna publika oraz niesamowici goście i prezentacje - wszystko dopisało! Według mnie, ale nie tylko, była to najlepsza edycja tego spotkania i chciałbym Wam ogromnie podziękować za udział w tym wydarzeniu, bo bez Was byłby to tylko "suchy" pomysł na kartce papieru. Inspirująca energia, ogrom wiedzy i masa nowych świetnych kontaktów - ja jestem zachwycony tą edycją.

Obiecuję, że nie spocznę na laurach i na kolejnej edycji przygotuję nowe jeszcze lepsze atrakcje oraz postaram się Was pozytywnie zaskoczyć ;)

Dzięki, działamy dalej i do zobaczenia na kolejnej edycji.

Michał Nowak