PODSUMOWANIE BW12

BW12 to kolejne spotkanie z cyklu Behance Portfolio Review, które odbyło się 7 listopada 2017 we Wrocławiu. To druga z kolei konferencja zrzeszająca polskich wizualizatorów 3D. Tym razem zaprezentowało się pięciu świetnych artystów z kompletnie odmiennym spojrzeniem na wizualizację i cechujących się różnym warsztatem pracy.

Celem konferencji BW12 było pokazanie siły polskiej sceny wizualizacji oraz odmiennych dróg, którymi można zawodowo się rozwijać i tworzyć piękne obrazy. Spotkanie pozwoliło ponownie zebrać ponad 100 specjalistów z całej Polski. Liczne prezentacje poruszające tematykę wizualizacji 3D, przeglądy portfolio uczestników, konsultacje w prelegentami, nowe kontakty oraz luźne rozmowy biznesowe to tylko część
plusów tego wydarzenia.

Wszystkich, którzy nie dotarli na BW12 zapraszamy do obejrzenia skrótowego filmu ze spotkania oraz zapoznania się z prezentacjami gości.
 

 
 
 
 
Ogromnie dziękuję wszystkim za Wasze zaufanie i uczestnictwo w BW12!
Druga edycja, kolejna dawka nauki i kolejne rekordy. Liczę, że był to dla Was dobrze spędzony czas, że wyciągnęliście coś z każdej prezentacji i potwierdziłem, że marka BW jest czymś więcej niż tylko jednorazowym wyskokiem.
Masa świetnych kontaktów i pozytywnej energii!

Działamy dalej i do zobaczenia na kolejnych edycjach!

Michał Nowak